Nabídky práce
České Budějovice

    Ostraha pro JE Temelín - Ceske Budejovice, Česká republika - Mark2 Corporation Czech, a.s.

    Mark2 Corporation Czech, a.s.
    Mark2 Corporation Czech a.s. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Tvořte s námi budoucnost. Hledáme kolegy/kolegyně, kteří s námi budou zajišťovat ostrahu jaderné elektrárny Temelín.

    Náplň práce:

    • Fyzická ostraha jaderného zařízení

    • Zásahová, pochůzková, monitorovací a kontrolní činnost

    • Řešení krizových a mimořádných situací

    • Komunikace se zaměstnanci klienta a dodavatelů

    • Výkon služby se zbraní i se služebním vozidlem

    Požadavky:

    • Trestní bezúhonnost

    • Min. vyučen

    • Dobrá fyzická kondice

    • Spolehlivost, pracovitost, ochota se učit novým věcem

    • Doklad o bezpečnostní způsobilosti dle zákona č. 412/2005 Sb. (lze požádat po nástupu –
    pomůžeme zajistit)

    • Zbrojní průkaz sk. "D" výhodou (nutnost jej získat po nástupu)

    • ŘP skupiny B

    Nabízíme:

    • Nástupní mzdu pro držitele platného zbrojního průkazu 175 Kč/h + příplatky

    • Nástupní mzdu bez zbrojního průkazu 143 Kč/h + příplatky

    • Nástup možný IHNED

    • Možnost zajištění ubytovny – HRADÍME

    • Příspěvek na důchodové / životní pojištění a další

    • Příspěvek na pořízení zbrojního průkazu sk.D 5 000 Kč

    • MultiSport kartu, zvýhodněné volání O2

    • Zajištění zkoušky profesní kvalifikace strážného

    • Práci na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu (denní/noční)

    Kontakt:
    Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

  • ECOL Industrial s.r.o.

    Mazací technik/technička v JE Temelín

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 6 hodinami

    ECOL Industrial s.r.o. Ceske Budejovice, Česká republika

    Ecol Industrial s.r.o. je přední servisní firmou v oblasti mazání strojů, tribodiagnostiky, péče o olejové náplně a služby čištění olejových systémů. Naší specializací je mazání strojů a zařízení výrobních provozů elektráren a ostatního průmyslu formou outsourcingu. · Náplň práce ...

    Vedoucí servisního střediska Ecol Industrial v JE Temelín

    Hledáme vysoce motivovaného a schopného člověka k vedení servisního týmu zodpovědného za precizní mazání strujů a zařízení jaderné elektrárnyTemelín. · Ecol Industrial s.r.o. je přední servisní firmou v oblasti mazání strojů, tribodiagnostiky, péče o olejové náplně a služby čišt ...

  • Mark2 Corporation Czech, a.s.

    Mzda 196 Kč/h

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 6 dny

    Mark2 Corporation Czech, a.s. Ceske Budejovice, Česká republika Plný

    · Informace · Tvořte s námi budoucnost. Hledáme kolegy/kolegyně, kteří s námi budou zajišťovat ostrahu jaderné elektrárny Temelín. · Náplň práce: · • Zásahy při nestandardních bezpečnostních situacích · • Kontrola vstupů a výstupů zaměstnanců a subdodavatelů JE · • Kontrola tec ...