Mazací technik/technička v JE Temelín - Ceske Budejovice, Česká republika - ECOL Industrial s.r.o.

    ECOL Industrial s.r.o.
    ECOL Industrial s.r.o. Ceske Budejovice, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Ecol Industrial s.r.o. je přední servisní firmou v oblasti mazání strojů, tribodiagnostiky, péče o olejové náplně a služby čištění olejových systémů. Naší specializací je mazání strojů a zařízení výrobních provozů elektráren a ostatního průmyslu formou outsourcingu.

    Náplň práce:

    mazání strojů a zařízení jaderné elektrárny
    - používání sofistikované techniky mazání a diagnostiky
    - doplňování maziv a olejů; výměny olejů
    - sledování jakosti maziv, tribodiagnostika
    - čištění olejových systémů, filtrace olejů
    - příprava před prací, mazání s podporou smartfone nebo tabletů a evidence
    - příprava zakázek a prací před odstávkou
    - případné opravy a údržba strojů vlastních i zařízení elektrárny

    Požadujeme:

    spolehlivost a kvalitně odváděnou práci
    - samostatnost
    - ochota učit se novým věcem a získávání nových zkušeností
    - trestní bezúhonost - čistý trestní rejstřík

    Nabízíme:

    práci v novém přátelském kolektivu
    - práce s novými technologiemi
    - práce s moderním údržbářským softwarem a evidencí (smartfony, tablety, NFC čtečky a evidence prací)
    - příspěvek na stravování
    - příspěvek na dopravu
    - až 5 dní sickdays (krátké nemoci)
    - práci v moderní a rozvíjející slopečnosti

    Požadavky

    • Práce s PC

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Příspěvek na dopravu
    • Stravenkový paušál