Nabídky práce
Zlín

    Práce v bezpečnostní agentuře - Zlin, Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    Default job background
    Popis
    Místo výkonu práce: Zlín
    Práci budete vykonávat ve Zlíně v blízkosti Penny marketu a nákupního střediska.
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Zlín
    Benefity
    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Pracovní doba: Po-Pá hod., So-Ne hod., i ve svátky., Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu), Podpora ze strany společnosti
    Kontakt
    Bohuslava Hudcová
    Směnnost :
    • jednosměnný provoz
    Náplň práce
    Náplní Vaší práce bude- ostraha objektu a nákupního centra, včetně přilehlého parkoviště- monitoring CCTV- pochůzková činnost- nutná fyzická zdatnost a psychická odolnost- časté řešení konfliktních situací v prostorách objektu- manipulace s nákupními vozíky
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, pravidelný měsíční příjem, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
    Výhodou
    předchozí působení v oboru
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík, číslo účtu, občanský průkaz
    Hodinová mzda: 120 Kč / hod
    Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
    Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný E (možnost dodělat u nás)
    Vzdělání: střední odborné s výučním listem

  • D.I, a.s. Hustopeče, Česká republika

    Místo výkonu práce: Hustopeče · Práci budete vykonávat v objektu našeho zákazníka. Jedná se o výrobní společnost. · Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Hustopeče · Benefity · Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Možnost zkráceného úvazku, Tato pozice je vyhra ...

  • D.I, a.s. Valašské Klobouky, Česká republika

    Místo výkonu práce: Valašské Klobouky · Práci budete vykonávat v obci Drnovice - Újezd u Valašských Klobouků v objektu našeho zákazníka. Jedná se o výrobní společnost. · Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Valašské Klobouky · Benefity · Vhodné pro ČID, P ...

  • D.I, a.s. Doloplazy, Česká republika

    Místo výkonu práce: Doloplazy u Prostějova · Práci budete vykonávat v objektu výrobní společnosti v Doloplazech. · Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Doloplazy u Prostějova · Benefity · Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možno ...