Nabídky práce
Doloplazy

    Práce v bezpečnostní agentuře - Doloplazy, Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    D.I, a.s. Doloplazy, Česká republika

    před 5 dny

    Default job background
    Popis
    Místo výkonu práce: Doloplazy u Prostějova
    Práci budete vykonávat v objektu výrobní společnosti v Doloplazech.
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Doloplazy u Prostějova
    Benefity
    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Možnost náborového příspěvku po zkušební době, Příspěvek na dopravu do zaměstnání
    Kontakt
    Bohuslava Hudcová
    Směnnost :
    • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
    Náplň práce
    Jedná se o klidnou práci na vrátnici.Budete evidovat návštěvy, vozidla a jejich vážení.Průběžné sledování CTTV.V noci pochůzková činnost.
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí
    Výhodou
    předchozí působení v oboru
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
    Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
    rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
    Hodinová mzda: 120 Kč / hod
    Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
    Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný E (možnost dodělat u nás),Ochotu pracovat denní i noční služby,Samostatnost
    Vzdělání: střední odborné s výučním listem

  • D.I, a.s. Hustopeče, Česká republika

    Místo výkonu práce: Hustopeče · Práci budete vykonávat v objektu našeho zákazníka. Jedná se o výrobní společnost. · Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Hustopeče · Benefity · Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Možnost zkráceného úvazku, Tato pozice je vyhra ...

  • D.I, a.s. Zlin, Česká republika

    Místo výkonu práce: Zlín · Práci budete vykonávat ve Zlíně v blízkosti Penny marketu a nákupního střediska. · Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Zlín · Benefity · Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, P ...