Nabídky práce
Liberec

    Práce v bezpečnostní agentuře - Liberec, Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    Default job background
    Popis
    Místo výkonu práce: Liberec - PZ JIH
    Bezproblémová doprava na místo výkonu práce pomocí MHD.Průmyslová zóna Jih - Liberec
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Liberec - PZ JIH
    Benefity
    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Možnost náborového příspěvku po zkušební době, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Možnost náborového příspěvku po zkušební době, Až 100% příspěvek na certifikát strážný E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
    Kontakt
    Kamila Novotná
    Směnnost :
    • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
    Náplň práce
    Náborový příspěvek až 9000,- po 3 měsících pro OZP.Náplní Vaší práce bude kontrola osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu. Návštěvy i vozidla budete evidovat. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace o dopravě po areálu.Požadujeme znalost práce na PC.
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního růstu, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, individuální přístup
    Výhodou
    předchozí působení v oboru
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
    Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
    rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
    Mzdové rozpětí: 20420 Kč / měsíc
    Pracovněprávní vztah: HPP,DPP
    Požadujeme: Znalost práce na PC,Trestní bezúhonnost,Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný E (možnost dodělat u nás),Fyzická a psychická zdatnost,Zašlete nám prosím životopis společně s fotografií
    Vzdělání: střední odborné s výučním listem

  • D.I. SEVEN, a.s. Liberec, Česká republika

    Místo výkonu práce:Liberec - PZ JIH, Bezproblémová doprava na místo výkonu práce pomocí MHD.Průmyslová zóna Jih - LiberecNáplň práceNáborový příspěvek až 9000,- po 3 měsících pro OZP.Náplní Vaší práce bude kontrola osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu. Návštěvy i vozid ...

  • D.I, a.s. Bor, Česká republika

    Místo výkonu práce: Bor u Tachova / Nová hospoda · Bor u Tachova · Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Bor u Tachova / Nová hospoda · Benefity · Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Nutná vlastní doprava ...