Práce v bezpečnostní agentuře - Bor, Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    D.I, a.s. Bor, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Popis
    Místo výkonu práce: Bor u Tachova / Nová hospoda
    Bor u Tachova
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Bor u Tachova / Nová hospoda
    Benefity
    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Nutná vlastní doprava, ranní a odpolední směny, Přivydělejte si k důchodu, Příspěvek na dopravu do zaměstnání, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
    Kontakt
    Šárka Štruncová
    Směnnost :
    • směnný provoz
    Náplň práce
    Jedná se o práci na 8 hodin denně, ranní nebo odpolední směna. Náplní Vaší práce bude provádění pravidelného úklidu a zajištění pořádku a čistoty. Příspěvek na dopravu do zaměstnání - doprava nutná vlastní.Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP.Potřebujete si vydělat? Hledáte práci v úklidu na plný úvazek? Nabízíme možnost plného i zkráceného úvazku, vše dle potřeby zaměstnance.Domluvené podmínky v průběhu pracovního poměru neměníme – u nás dohodnuté hodiny dostanete
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, možnost kariérního růstu, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík, občanský průkaz
    Hodinová mzda: 130 Kč / hod
    Pracovněprávní vztah: HPP,DPP
    Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Pracovitost
    Vzdělání: základní