Nabídky práce
České Budějovice

    Ostraha HPP - Ceske Budejovice, Česká republika - G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

    Default job background
    Popis

    Informace
    Pro pracoviště ve v Českých Budějovicích hledáme vhodné uchazeče na pozici Ostraha.
    Co od vás očekáváme
    Náplň práce:

    Kontrola osob a vozidel
    Evidence návštěv
    Obsluha bezpečnostních technologií
    Obchůzková činnost
    Odemykání vstupů
    Dodržování BOZP

    Směny:
    pondělí - neděle - převážně noční směny - 18:00 - 6:00

    Požadavky:

    Nutná znalost práce na PC
    Trestní bezúhonnost (čistý Výpis z rejstříku trestů)
    Flexibilita, komunikativnost a schopnost reagovat na mimořádné situace
    Fyzická zdatnost z důvodu obchůzky

    Výhodou bude pokud máte:

    Profesní kvalifikace E "Strážný"
    Zkušenosti z oblasti fyzické ostrahy včetně ovládání EZS a EPS
    Co vám nabízíme
    Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
    Nástup možný IHNED
    Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci
    Příspěvek na reprezentaci
    Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
    VIP sleva na produkty Datart
    Sleva na divadelní představení
    Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky
    Výhodné pojištění odpovědnosti za škody
    Pozice je vhodná i pro invalidní důchodce nebo OZZ.
    Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

  • G4S Secure Solutions (CZ), a.s. Ceske Budejovice, Česká republika

    · Informace · Pro pracoviště ve v Českých Budějovicích hledáme vhodné uchazeče na pozici Ostraha. · Co od vás očekáváme · Náplň práce: · Kontrola osob a vozidel · Evidence návštěv · Obsluha bezpečnostních technologií · Obchůzková činnost · Odemykání vstupů · Dodržování BOZP · ...

    · Informace · Pro pracoviště ve V Českých Budějovicích hledáme vhodné uchazeče na pozici Ostraha. · Co od vás očekáváme · Kontrola osob a vozidel · Evidence návštěv · Obsluha bezpečnostních technologií · Obchůzková činnost · Odemykání vstupů · Dodržování BOZP · Směny: · Nepřet ...

  • D.I, a.s. Planá nad Lužnicí, Česká republika

    Místo výkonu práce: Planá nad Lužnicí · Práci budete vykonávat v objektu společnosti v Plané nad Lužnicí. · Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Planá nad Lužnicí · Benefity · Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkrácenéh ...