Nabídky práce
Planá nad Lužnicí

    Práce v bezpečnostní agentuře - Planá nad Lužnicí, Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    D.I, a.s. Planá nad Lužnicí, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ DC C2 - před 1 dnem

    Default job background
    Popis
    Místo výkonu práce: Planá nad Lužnicí
    Práci budete vykonávat v objektu společnosti v Plané nad Lužnicí.
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Planá nad Lužnicí
    Benefity
    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu), Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP
    Kontakt
    Romana Tupá
    Směnnost :
    • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
    Náplň práce
    Náplní Vaší práce bude ostraha majetku zákazníka, evidence návštěv, kontrola objektu, vedení dokumentace, kontrola odchodu zaměstnanců, kontrola vozidel.
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, odpovídající finanční ohodnocení
    Výhodou
    předchozí působení v oboru
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
    Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
    rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
    Hodinová mzda: 120 Kč / hod
    Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
    Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Ochotu pracovat denní i noční služby,Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu,Zkouška odborné způsobilosti – certifikát strážný E
    Vzdělání: základní

  • D.I. SEVEN, a.s.

    Práce v bezpečnostní agentuře

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 dny

    D.I. SEVEN, a.s. Planá nad Lužnicí, Česká republika

    Místo výkonu práce:Planá nad Lužnicí, Práci budete vykonávat v objektu společnosti v Plané nad Lužnicí.Náplň práceNáplní Vaší práce bude ostraha majetku zákazníka, evidence návštěv, kontrola objektu, vedení dokumentace, kontrola odchodu zaměstnanců, kontrola vozidel. · Požadujeme ...