Technik koordinace zakázek v zahraničí - Pardubice, Česká republika - ADECCO spol. s r.o.

    ADECCO spol. s r.o.
    ADECCO spol. s r.o. Pardubice, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    ADECCO spol. s r.o. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Hledáme pečlivého člověka, kterému není cizí technika, nebojí se zajištění projektů a zakázek v zahraničí a chce využívat angličtinu na denní bázi.
    Odměnou Vám bude rodinné zázemí menší firmy s velkým potenciálem a zajímavými zakázkami pro zahraniční zákazníky. Hlavní činností firmy je montáž regálových systémů.

    Technik koordinace zakázek v zahraničí

    Požadujeme:
    - min. SŠ vzdělání, ideálně technického zaměření
    - angličtina na komunikativní úrovni
    - dobrou znalost MS Office
    - samostatnost a zodpovědnost
    - dobré organizační a komunikační schopnosti
    - řidičský průkaz sk. B

    Náplň práce:
    - nákup, správa a následné zajištění servisu zařízení, strojů a vybavení
    - správa skladu a vozového parku
    - občasné výjezdy do zahraničí
    - komunikace se zahraničím v AJ
    - spolupráce a koordinace s ostatními kolegy z oddělení

    Nabízíme:
    - odpovídající platové ohodnocení
    - aktivní využití anglického jazyka
    - rodinné zázemí společnosti
    - příjemné pracovní prostředí
    - nástup možný dle domluvy