Kuchař - Jablonec nad Nisou, Česká republika - Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.

    Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
    Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. Jablonec nad Nisou, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    KUCHAŘ / KUCHAŘKA

    • nástup do pracovního poměru dle dohody

    Náplň práce:

    • příprava pokrmů
    • předběžná příprava surovin k vaření
    • spolupráce při objednávání surovin, přejímce a skladování zboží
    • výdej pokrmů

    Požadujeme:

    • vyučení v oboru kuchař
    • znalost HACCP a kritických bodů ve stravovacím zařízení
    • zájem o obor a moderní trendy vaření
    • optimistický přístup k práci
    • schopnost týmové práce

    Uvítáme

    • praxi v oboru
    • samostatnost, spolehlivost, komunikativnost

    Nabízíme:

    • 25.000,- Kč nástupní plat (navýšení v případě vyšší plaxe)
    • práce na pracovní smlouvu
    • moderní pracovní prostředí – vybavení kuchyně
    • přátelský kolektiv
    • turnusové směny (krátký/dlouhý pracovní týden)
    • zázemí stabilní organizace
    • zaměstnanecké stravování
    • čerpání z fondu FKSP ve výši až do výš 7.200,- / rok (příspěvek na rekreaci, sport, kulturu, tábory pro děti, penzijní/životní pojištění,...)
    • špičkové pracovní prostředí - nově vybudované prostory stravovacího oddělení

    V případě zájmu o volné pracovní místo nebo pro bližší informace kontaktujte vedoucí stravovacího provozu: p. Evu Slavíkovou - tel: , mobil: , email:

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

    Benefity

    • Ubytování - možnost ubytování