Operátor kovodílny, mzda od 25000 Kč - Karvina, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledáme nové kolegy do menší firmy v Karviné, která se zabývá výrobou regálových systému na pozici Operátor kovodílny.

    Zda hledáte stabilní a jistou práci v menším kolektivu, je tato práce vhodná právě pro vás.

    Stačí zaslat váš aktuální životopis.

    Popis pozice

    • Obsluha pásových pil a výstředníkových lisů
    • Obsluha stojanové vrtačky a ojehlovacích brusek
    • Občasná obsluha jeřábů a vazačské práce
    • Práce s měřidly - svinovací metr, posuvné měřidlo

    Požadavky

    • Základní znalosti obsluhy kovoobráběcích strojů
    • Schopnost číst ve výkresové dokumentaci je podmínkou
    • Manuální zručnost, spolehlivost
    • Ochota pracovat ve 3směnném režimu směn

    Nabízíme

    • Měsíční mzdu od 25000 Kč
    • Docházkový bonus až 4400 Kč/ měsíc
    • Výkonnostní bonus do výše až 10 % z průměru
    • Stravenky ve výši 145 Kč/ směna
    • 5 týdnů dovolené
    • Volné víkendy
    • Možný převod do kmene
    • Týdenní zálohy při plné docházce

    Požadované jazyky

    • Čeština