obchodní zástupce - Opava, Česká republika - HON a.s.

    HON a.s.
    HON a.s. Opava, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Přední výrobce kancelářského nábytku společnost HON a.s. přijme nového kolegu/kolegyni pro region severní Morava.

    Náplň práce:

    • vyhledávání nových a péče o stávající zákazníky
    • komunikace se zákazníky
    • vytváření cenových/obchodních nabídek
    • komunikace s odděleními napříč firmou (nákup, technologie, plánování výroby, expedice)
    • řešení případných reklamací

    Co očekáváme:

    • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
    • velmi dobré prezentační, prodejní a organizační schopnosti
    • příjemné a profesionální vystupování
    • spolehlivost, samostatnost, prozákaznický přístup
    • časovou flexibilitu
    • řidičský průkaz sk. B
    • uživatelskou znalost práce na PC

    Co nabízíme:

    • pracovní poměr na HPP
    • práci ve stabilní společnosti
    • práci ve zkušeném a tvůrčím kolektivu
    • produktová školení v ČR i zahraničí
    • podnikové stravování za zvýhodněnou cenu
    • regenerační masáže v pracovní době
    • pracovní volno na regeneraci nad rámec dovolené
    • příspěvek na penzijní pojištění
    • bonus za odpracované roky
    • možnost nástupu dle dohody