Obchodně technický manažer - Dobříš, Česká republika - PŘEDVÝBĚR s.r.o.

    PŘEDVÝBĚR s.r.o.
    PŘEDVÝBĚR s.r.o. Dobříš, Česká republika

    před 2 týdny

    PŘEDVÝBĚR s.r.o. background
    Popis

    Obchodně technický manažer - automotive

    Pro úspěšnou mezinárodní společnost, předního distributora a zpracovatele ocelových komponent, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Obchodně-technický manažer.

    Vaše náplň práce:

    • Akvizice nových zákazníků/projektů a péče o stávající
    • Řešení individuálních obchodních případů na míru zákazníkům
    • (Spolu)rozhodování o interním/externím zpracování ocelových/nerezových produktů z ocelových trubek
    • Pravidelná komunikace a návštěvy zákazníků
    • Zpracování prodejních kalkulací a nabídek
    • Pravidelný reporting v rámci firemního CRM systému
    • Monitoring a analýza trhu a konkurence
    • Zodpovědnost za svěřený rozpočet
    • Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

    Očekáváme:

    • S/Vvzdělání (technického nebo ekonomického směru)
    • Znalost hutních materiálů a oceli
    • Předchozí zkušenosti na obchodně technické pozici
    • Přehled/zkušenosti v oblasti automobilového prostředí
    • Techniko-ekonomický přístup/myšlení
    • Anglický jazyk běžné komunikativní úrovni (spolupráce v rámci regionu a skupiny na globálních projektech, osobní jednání se zákazníky)
    • Uživatelská znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
    • Samostatnost, ale i schopnost práce v týmu
    • Orientace na zákazníka
    • Dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti

    Nabízíme:

    • Zázemí leadera na trhu v oblasti zpracování a distribuce produktů z ocelových trubek
    • Komunikaci a spolupráci v prostředí mezinárodní skupiny
    • Možnost profesního rozvoje a vzdělávání podporované společností (odborná školení, angličtina)
    • Smlouva na dobu neurčitou, plný úvazek
    • Fixní plat – Kč, u zkušených obchodníků z oboru možnost další diskuse
    • Kvartální odměny
    • Služební vůz i pro soukromé účely
    • Stravenky
    • Sick days
    • 25 dní dovolené
    • Pružná pracovní doba
    • Kanceláře: Dobříš (bezproblémové parkování), zákazníci v rámci celé ČR

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

    PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Auto i k soukromým účelům
    • Stravenky
    • Dovolená navíc
    • Sick days