Technik | Elektro - Znojmo, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Znojmo, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Pro rostoucí výrobní společnost s mezinárodním přesahem hledám manuálně zručné a zkušené pracovníky na pozici Technik výroby.

    Přidejte se do firmy, která se pyšní výrobou vlastních unikátních elektro zařízení a má stabilní odběratele po celé Evropě, Asii či Americe.

    Popis pozice

    Náplní vaší práce bude testování elektro zařízení, které společnost vyrábí.

    Budete pracovat dle výkresové dokumentace a měřit podle elektro schémat a předpisů.

    Čeká vás také zápis dat z měření a vedení dokumentace.

    Budete spolupracovat s technicky z ostatních oddělení.

    Požadavky

    Očekáváme absolventa učiliště či maturitní vzdělání v technickém oboru (elektro výhodou).

    Platnou vyhlášku 50/78 min. §5.

    Nabízíme

    Můžete se těšit na dovolenou navíc a práci ve společnosti, která disponuje vlastním výrobkem.

    Čeká vás zaškolovací proces a průběžná školení.

    Nabízíme dotované stravování, příspěvek na sport, zdraví a kulturu.

    Můžete se těšit na firemní akce s kolegy či možnost využít jazykových kurzů na pracovišti.

    Požadované jazyky

    • Čeština