VEDOUCÍ SMĚNY pro výrobu cukru - Přerov, Česká republika - Hanácká potravinářská společnost s.r.o.

    Hanácká potravinářská společnost s.r.o.
    Hanácká potravinářská společnost s.r.o. Přerov, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Máte chuť podílet se na výrobě cukru v jednom ze 7 cukrovarů v Česku? Hledáte nové výzvy a máte chuť naučit se vyrábět cukr?

    Chcete se stát cukrovarníkem? V době cukrovarnické kampaně povedete tým pracovníků podílejících se na výrobě cukru. V období mimo řepnou kampaň se budete řídit údržbu přidělené části technologie.

    Cukr, na jehož výrobě se budete podílet, je dodáván významným českým i nadnárodním výrobcům potravin. Uvidíte jej také na pultech obchodních řetězců.

    Co budete dělat?

    •řízení směny v řepné kampani (září - leden)

    •od února do srpna jen ranní směny

    •zpracování plánu a řízení údržby technologického zařízení

    •vedení kolektivu pracovníků realizujících údržbu přidělené technologie

    •dohled nad dodržováním norem, kvality a environmentu
    Co od vás očekáváme

    •středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání nejlépe v technickém oboru

    •praxe na vedoucí pozici výhodou

    •technické dovednosti

    •organizační, rozhodovací schopnosti, odolnost vůči stresu
    Co vám nabízíme

    •5 týdnů dovolené

    •příspěvek na závodní stravování

    •zaměstnanecké benefity

    •mobilní telefon i pro soukromé účely