Bezpečnostní technik - Pilsen, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Máš předchozí zkušenosti s organizací bezpěčnosti práce a požární ochrany na pracovišti? Máš znalost prácních předpisů v oblasti BOZP, PO a ochrany životního prostředí?

    Pokud jsi zkušený bezpečák a hledáš novou pracovní příležitost, pošli nám svůj životopis.

    Popis pozice

    • organizace a zajišťování školení BOZP a PO
    • školení první pomoci
    • provádění preventivních kontrol BOZP na pracovišti
    • sledování a dodržování právních předpisů BOZP a PO
    • solupráce při šetření pracovních úrazů
    • vedení dokumentace BOZP
    • zajišťování revizí a oprav zařízení

    Požadavky

    • znalost právních předpisů BOZP a PO
    • předchozí praxe na obdobné pozici (ideálně ve výrobě)
    • angličtina na úrovni B1/B2

    Nabízíme

    • pravidelné každoroční navyšování mzdy
    • náborový příspěvek
    • docházkový bonus 5.000 Kč
    • osobní ohodnocení 2 500 Kč (měsíčně)
    • mesíční docházkový bonus v hodnotě 1500 kč
    • 2x půlroční bonus = plná 13. mzda
    • 14. mzda
    • flexibilní pracovní doba
    • možnost občasného HO
    • 5 týdnů dovolené
    • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
    • dotované závodní stravování
    • pitný režim na pracovišti zdarma
    • jazykové kurzy a vzdělávací kurzy v pracovní době
    • zvýhodněný mobilní tarif
    • Cafeteria system - využijete např. na sportovní aktivity, kulturu nebo dovolenou (6000 Kč /rok)

    Požadované jazyky

    • Čeština