Obchodní zástupce pro prodej průmyslových olejů - Pardubice, Česká republika - MAXIJOB

    MAXIJOB
    MAXIJOB Pardubice, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Pro zahraniční obchodní společnost, která se zabývá prodejem průmyslových maziv a olejů, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Obchodní zástupce pro prodej průmyslových maziv a olejů pro region Východní Čechy.

    Náplň práce:

    převzetí stávající klientely, jedná se pouze o průmyslové podniky
    - budování obchodních vztahů
    - vyhledávání nových klientů
    - tvorba cenových nabídek, objednávek, dohled nad průběhem zakázky
    - správa databáze klientů z řad výrobních podniků
    - prodejní akce

    Co požadujeme:

    min. SŠ vzdělání
    - praxe s prodejem průmyslových olejů a maziv - výhodou
    - samostatnost, obchodní myšlení
    - bydliště v regionu Východních Čech

    Co nabízíme:

    práce na HPP nebo ŽL
    - odpovídající platové ohodnocení
    - služební vůz, mobilní telefon, Notebook
    - možnost profesního růstu
    - školení, vzdělávání

    Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: Případné dotazy zodpovíme na tel Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)