Vedoucí rozvoje technologie výrob - Židovice, Česká republika - Aroma Praha, a.s.

    Aroma Praha, a.s.
    Aroma Praha, a.s. Židovice, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Náplň práce:

    • řídit chemický výzkum a vývoj společnosti
    • zavádět nové poznatky vývoje a výzkumu do provozní praxe, zároveň potřeby pro nechemické výstupy vývoje
    • spolupráce s ostatními sekcemi při realizaci investičních a údržbových prací

    Požadujeme:

    • vzdělání VŠ chemického směru
    • AJ úroveň středně pokročilá
    • pracovitost a spolehlivost
    • schopnost samostatné práce
    • praxe výhodou

    Nabízíme:

    • po zkušební době mzdové bonusy až 10%
    • pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok, poté na dobu neurčitou
    • obědy na pracovišti, 25 dnů dovolené
    • pracovní doba 7.hod -15 .hod
    • prosíme zasílat životopisy emailem

    Způsob prvního kontaktu: e-mailem

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Dovolená 5 týdnů
    • Bonusy a prémie