Nabídky práce
České Budějovice

    Montáž nábytku - Ceske Budejovice, Česká republika - Manuvia, a. s., organizační složka

    Manuvia, a. s., organizační složka background
    Popis

    Informace
    Pro výrobní společnost se sídlem u Českých Budějovic (perfektní dojezd MHD) přijmeme aktuálně brigádníky/brigádnice na montáž nábytku.

    Náplň práce:

    - odebírání nařezaných kusů nábytku z linky/stroje

    - montáž jednotivých dílů do sebe, práce probíhá většinou ve dvou

    - montáž stojů, židlí, skříní a jiného nábytku
    Co od vás očekáváme
    - velmi dobrou FYZICKOU ZDATNOST

    - DENNÍ DOCHÁZKA NUTNOSTNÍ - PNDĚLÍ AŽ PÁTEK - práce je ve dvousměnném režimu ranní a odpolední směny (6-14 a NUTNÁ DENNÍ DOCHÁZKA PONDĚLÍ AŽ PÁTEK

    - velmi dobrý zdravotní stav
    Co vám nabízíme
    - základní mzdu 122,-/h

    - při šikovnosti a pravidelné docházce prémie 0-15% k hodinové mzdě

    - stravenkový paušál v hodnotě 120,-/směna - v čistém do výplaty

    - super pracovní kolektiv

    - jistotu dlouhodobé brigády

    Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se nám před odpovědní tlačítko níže. Těšíme se na Vás