Práce v bezpečnostní agentuře - Prague , Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    D.I, a.s. Prague , Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis
    Místo výkonu práce: Praha 9 - Letňany
    Průmyslová zóna ul. BeranovýchPraha 18 - Letňany
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Praha 9 - Letňany
    Benefity
    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Náborový příspěvek až 20 tis. Kč., Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
    Kontakt
    Zdeněk Schlibener
    Směnnost :
    • směnný provoz
    Náplň práce
    Hledáme nového zaměstnance na ostrahu objektu výrobního podniku. Jedná se o práci na vjezdové vrátnici do areálu objektu. Hlavní náplní práce je vydávání a evidence klíčů, kontrola vstupujících osob do objektu a obsluha EPS. Nutná základní znalost práce na počítači. V noci a o víkendech je vrátnice obsazená dvěma pracovníky ostrahy z důvodu provádění kontroly areálu. V blízkosti je autobusová zastávka autobusu Toužimská. Po zkušební době od nás dostanete náborový příspěvek až Kč. Práce je vhodná zejména pro invalidní důchodce.
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události, individuální přístup, přátelský kolektiv
    Výhodou
    předchozí působení v oboru
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, zápočtový list, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
    Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
    rozhodnutí o důchodu, potvrzení o důchodu
    Mzdové rozpětí: 21500 Kč / měsíc
    Pracovněprávní vztah: HPP,možno i zkrácený úvazek
    Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Dobrý zdravotní stav,Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný E (možnost dodělat u nás)
    Vzdělání: základní