Operátor/ka výroby Valašské Meziříčí 2 směnný provoz - Valasske Mezirici, Česká republika - REAL JOB s.r.o.

    REAL JOB s.r.o.
    REAL JOB s.r.o. Valasske Mezirici, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Nabídka práce na pozici Operátor výroby ve Valašském Meziříčí ve 2 směnném provoze. Na tuto práci nepotřebujeme předchozí praxi. Vše Vám předem ukážeme na prohlídce výroby a práci si můžete předem vyzkoušet.

    Náplň práce:

    - kontrola kvality vyrobených dilů nebo kompletace reproduktorů do automobilů
    - jedná se o jednoduchou a nenáročnou práci v klidném prostředí
    Co od vás očekáváme
    - pečlivost a spolehlivost
    - výbornou docházku do zaměstnání
    Co vám nabízíme
    - zaměstnání na hlavní pracovní poměr
    - prémie, výkonostní odměny, docházkový bonus, směnový bonus (průměrný výdělek je Kč)
    - možnost práce přesčas – příplatek 50 %
    - 100% příplatek za státní svátek
    - stravenkový paušál 80Kč/den
    - příspěvek na dopravu podle lokality
    - příjemné pracovní prostředí a kolektiv
    - nástup možný ihned nebo dle dohody