Montážní dělník od 18 900 Kč/čistého - Mlada Boleslav, Česká republika - World work agency s.r.o.

    World work agency s.r.o.
    World work agency s.r.o. Mlada Boleslav, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Firma: World work agency s.r.o.
    Místo pracoviště: Mladá Boleslav
    Pracovní poměr: práce na plný úvazek
    Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
    Vzdělání: základní
    Benefity: dovolená 5 týdnů, ubytování/příspěvek na ubytování
    Vhodné i pro: osoby bez praxe, uprchlíky z Ukrajiny, absolventi

    Co Vás čeká:
    *práce na plný úvazek
    * pracovní poměr na dobu neurčitou
    * třísměnný provoz, možnost přesčasů
    * čisté nehlučné prostředí
    * moderní výroba
    * lehká práce zaměřená na manuální zručnost
    * možnost kariérního růstu od montážních dělníků po konečné kontroly, duální
    kontroly, teamleadery, manipulanty, skladníky
    * práce vhodná pro muže a ženy

    Co požadujeme:
    * minimální požadované vzdělání je základní + praktická škola

    Co vám můžeme nabídnout:

    * po zkušební době příspěvek na bydlení a dopravu. Každý zaměstnanec si tedy pouze doplácí Kč za bydlení (záleží na druhu ubytování – ubytovna nebo apartmány) a Kč na dopravu (dle lokace ubytování)
    * v případě vlastního bydlení příspěvek na bydlení až 3000 Kč čistého/měsíc
    * jistotu stabilního zaměstnání
    * 5 týdnů dovolené * možnost záloh na mzdu
    * dostupnost na pracoviště v místě bydlení
    * profesionální přístup a servis našich koordinátorů

    Mzda je uváděna v čistém a nejsou zde žádné skryté poplatky ani srážky, na které by nebylo předem upozorněno.
    Co od vás očekáváme
    spolehlivost, zodpovědnost