Palič - OBSLUHA CNC PÁLICÍHO STROJE - Frýdlant nad Ostravicí, Česká republika - KOVINTRADE Praha spol. s r.o.

    KOVINTRADE Praha spol. s r.o.
    KOVINTRADE Praha spol. s r.o. Frýdlant nad Ostravicí, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Náplň práce

    Hledáme spolehlivého a samostatného parťáka pro obsluhu CNC pálícího stroje.

    Požadujeme

    • vyučení v oboru,

    • praxe 1 rok,

    • vazačský a jeřábnický průkaz výhodou,

    • znalost výkresové dokumentace,

    • manuální zručnost,

    • spolehlivost,

    • samostatnost.

    Nabízíme

    • hrubou měsíční mzdu po zapracování od Kč,

    • týden dovolené navíc,

    • stravenkový paušál – 107,10 Kč/den,

    • docházkový bonus 1.000,- Kč,

    • měsíční výkonnostní prémie v průměru cca 3.000 Kč

    • příspěvek na dopravu dle vzdálenosti bydliště

    • příspěvek do důchodového pojištění

    • příspěvek za doporučení nového kolegu

    • zvýhodněná volání i pro rodinné příslušníky,

    • firemní akce

    • zázemí stabilní mezinárodní společnosti s více než 30-ti letou tradicí.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Práce s PC - obsluha CNC strojů - zkušenost výhodou
    • Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz
    • Práce s kovem - zkušenost výhodou
    • Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka

    Benefity

    • Firemní akce
    • Dovolená 5 týdnů
    • Bonusy a prémie
    • Příspěvek na dopravu - dle vzdálenosti bydliště
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Stravenkový paušál