Nabídky práce
Dašice

    Předák / Group leader (m/ž) - Dašice, Česká republika - Randstad HR Solutions s.r.o.

    Randstad HR Solutions s.r.o.
    Randstad HR Solutions s.r.o. Dašice, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 3 dny

    Randstad HR Solutions s.r.o. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Hledáte zajímavou práci v přátelském kolektivu s velmi atraktivní mzdou? Máte zkušenosti s koordinací zaměstnanců a rádi zapojíte své fyzické síly?

    Pro našeho dlouhodobého klienta, hledáme kolegy na pozici vedoucího skupiny – mistra do týmu.

    Náplň práce:
    - řízení, kontrola a odpovědnost za celkový chod výroby na příslušné směně
    - dodržovat všechny postupy, pokyny a standardy
    - sledování jakosti produktů v součinnosti s kontrolní laboratoří
    - zajištění výroby v požadované kvalitě
    - zpracování docházky zaměstnancům
    Co od vás očekáváme
    - SO nebo SŠ technického směru
    - zkušenosti práce s týmem a jeho vedením
    - znalost práce v programech MS Office
    - samostatnost, spolehlivost
    - ochotu pracovat na 3 směnný provoz (06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00)
    Co vám nabízíme
    - spolupráci na HPP ve kmenovém stavu společnosti
    - smlouvu na dobu neurčitou
    - mzdu až Kč/měsíc
    - 13. mzdu a 14. mzdu ve výši ročního výsledku společnosti
    - stravenkový paušál 100 Kč/den
    - práci ve stabilní mezinárodní společnosti
    - a mnoho dalších benefitů

  • Personal Consult s.r.o.

    Group leader výroby

    Personal Consult s.r.o. Pardubice, Česká republika

    Zajištění plynulého provozu výroby (její přidělené části).Zodpovědnost za práci menšího týmu lidí (6 pracovníků ve skupině), manuální práce (pomoc při přípravě výroby a její finální části).Ve spolupráci s útvarem logistiky zajištění materiálně technických podmínek pro provoz výro ...