Inženýr zákaznické kvality - Kopřivnice, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Kopřivnice, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Do nově vznikajícího týmu zákaznické kvality hledáme zkušené inženýry. Hledáme lidi, kteří se nebojí komunikace, umí jednat na rovinu a dorozumí se anglicky. Na oplátku se můžete těšit na pružnou pracovní dobu, možnost komunikovat se zákazníky z celého světa a na možnost budovat silný a stabilní tým zákaznické kvality.

    Popis pozice

    • Vaší hlavní zodpovědností bude komunikace se zákazníky a řešení reklamací
    • Jednotlivé reklamace budete zadávat do systému
    • Při řešení reklamací budete spolupracovat s dalšími odděleními ve firmě (vývoj, výroba)
    • Budete pracovat s nástroji kvality jako 8D, Ishikawa, 5W apod.
    • Budete moderovat návštěvy zákazníků ve firmě a také budete občas jezdit za zákazníky

    Požadavky

    • vzdělání technického směru
    • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
    • znalost čtení výkresové dokumentace a nástrojů kvality
    • komunikativní znalost anglického jazyka - zákazníky budete mít po celém světě
    • ochotu cestovat - jednou za měsíc nebo dva měsíce se podíváte za zákazníkem (Evropa, Saudská Arábie...)

    Nabízíme

    • 5 týdnů dovolené
    • Pružnou pracovní dobu s pevnou částí od 9 do 14 hodin
    • Možnost firemního stravování
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na dopravu, pokud dojíždíte z jiné obce než z Kopřivnice
    • Možnost dalšího vzdělávání
    • Zvýhodněný telefonní tarif
    • Benefitní program
    • Firemní akce

    Požadované jazyky

    • Čeština