Referent expedice náhradních dílů - Říčany, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Říčany, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Pro jednoho z předních a dynamicky se rozvíjejících prodejců spotřební, telekomunikační a kancelářské elektroniky, hledáme novou posilu do skladových prostor v Říčanech.

    Popis pozice

    Co u nás budeš dělat?

    • Vést evidenci skladu náhradních dílů
    • Vyskladňovat náhradní díly dle požadavků a potřeby
    • Pracovat s technickou dokumentací
    • Ostatní činnosti spojené s agendou náhradních dílů

    Požadavky

    • Jsi komunikativní a umíš komunikovat v AJ
    • Máš logické myšlení
    • Vyznáš se v programech MS Office
    • Jsi technicky zaměřený
    • Znalost SAP výhodou nikoli podmínkou

    Nabízíme

    • Práci v perspektivní dynamicky se vyvíjející nadnárodní společnosti
    • Možnost karierního růstu – kvality našich zaměstnanců si ceníme a umíme ji náležitě odměnit
    • 5 týdnů dovolené
    • Firemní stravování za velmi výhodné ceny
    • Zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment
    • Multisportka
    • Firemní pojištění odpovědnosti
    • Místo pracoviště: centrála společnosti v Říčanech

    Požadované jazyky

    • Čeština