ÚČETNÍ Brno - Brno-Město, Česká republika - Orienta Czech

    Orienta Czech
    Default job background
    Máte praxi na dané pozici, baví Vás i analyzování ekonomických dat. Excel, anglický jazyk popř. italský ovládáte na dobré úrovni? Pokud si odpovídáte na vše ano, tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.
    NÁPLŇ PRÁCE:
    - komplexní zodpovědnost za řádné vedení účetnictví v souladu s platnou legislativou a předpisy, účtování agendy majetku, závazků a pohledávek, bank, inventarizace účtů aj.
    - kompletní příprava měsíčních závěrek a příprava ročních závěrek
    - tvorba účetní metodiky, její soulad s platnými účetními předpisy a její implementace
    - analýzy ekonomických dat, příprava podkladů pro finanční plán, spolupráce s auditory a daňovými poradci
    - v případě pověření jednání s finančními institucemi a úřady

    POŽADUJEME:
    - SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru)
    - praxe na pozici samostatné účetní či vedoucí obdobné pozici
    - komplexní znalost podvojného účetnictví a českých účetních standardů
    - znalost daňových zákonů a souvisejících předpisů
    - praktické zkušenosti s komplexním finančním výkaznictvím
    - výborná znalost práce s PC (MS Office – především MS Excel)
    - (praktická komunikativní) znalost angličtiny
    - znalosti finančních procesů, controllingu, analýz

    NABÍZÍME:
    - zajímavou práci v silné a stabilní společnosti
    - příjemné pracovní prostředí
    - odpovídající platové ohodnocení
    - samostatnou a různorodou práci s možností odborného růstu
    - práce na plný úvazek
    - firemní notebook, 5 týdnů dovolení, bonusy...

    Sektor:

    Funkce/Pozice:

    Typ zaměstnání: Permanent job