Mistr údržby - Hradec Kralove, Česká republika - ELCERAM a.s.

    ELCERAM a.s.
    ELCERAM a.s. Hradec Kralove, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    ELCERAM a.s. je česká výrobní společnost zabývající se výrobou keramických dílů a plošných spojů, hybridních integrovaných obvodů, senzorů, výkonových elektronických modulů a speciálních elektronických součástek pro elektroniku a mikroelektroniku.

    Mistr údržby

    Náplň práce:

    • Vedení kolektivu výrobní údržby
    • Řízení pracovníků údržby, rozdělování úkolů, spolupráce při plnění úkolů
    • Plánování oprav a preventivní údržby
    • Plánování práce strojní a elektro údržby ve spolupráci s technology

    Požadujeme:

    • min. SŠ vzdělání – elektrotechnické zaměření
    • Prokazatelné zkušenosti z oblasti výroby
    • Samostatnost a svědomitost
    • Schopnost samostatně rozhodovat

    Nabízíme:

    • Jistou práci v přátelském kolektivu a férový přístup rodinné firmy
    • Motivační finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a výsledcích
    • Pravidelné měsíční odměny za dobrou pracovní kázeň ve výši 2000/Kč
    • Příspěvek na stravné
    • Firemní akce a po zapracování mnoho dalších zajímavých benefitů
    • Po zapracování nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

    Benefity

    • Stravenkový paušál
    • Multisport karta
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na soukromé životní pojištění
    • Firemní akce