PRACOVNÍK ÚDRŽBY - Chrudim, Česká republika - Cerea, a.s.

    Cerea, a.s.
    Cerea, a.s. Chrudim, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Náplň práce:

    provádět opravu a údržbu elektrozařízení pro technologii sila
    - provádět opravy mechanické technologie sila
    - provádět údržbu areálů společnosti (sekačka, křovinořez)
    - provádění odborných prací při úpravě a ošetřování rostlinných komodit - připravovat rostlinné komodity pro expedici a účastnit se jejich expedice, v souvislosti s expedicí se účastnit posunu na vlečce
    - příjem a výdej jednotlivých rostlinných komodit

    Požadujeme:

    SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
    - platná vyhláška 50/78 Sb. §6 nebo NV194/2022 sb. §6 do 1000V (vyšší nebo nad 1000V výhodou)
    - znalost průmyslových instalací vítána
    - uživatelská úroveň práce na PC
    - praxe na obdobné pozici výhodou
    - řidičský průkaz sk. B, oprávnění na VZV či HON výhodou
    - samostatnost, pečlivost, přesnost, loajalitu, flexibilitu

    Nabízíme:

    pracovní příležitost v prosperující a stabilní společnosti
    - stabilitu a výplatu vždy včas na účtu
    - dobré zázemí a příjemný kolektiv

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)