Vodičkova hledá nové kolegy Nástupní mzda 27 500 Kč - Prague , Česká republika - McDonald's

    McDonald's
    McDonald's Prague , Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Vodičkova hledá nové kolegy Nástupní mzda KčPřidej se k nám

    Jsme jedničkou na trhu v rychlém občerstvení. Na své zaměstnance a jejich práci jsme patřičně hrdí a rádi přivítáme nové členy týmu v naší restauraci.

    Hledáme spolehlivé a pracovité kolegy.

    Práce u nás je vhodná pro všechny, je možné přizpůsobit si pracovní dobu a typ úvazku.

    Nabízíme:

    • 162,- Kč/ hod.
    • Příplatek o víkendu 10 %, v noci 30 % a o svátku 100 %.
    • Do 15. dne v měsíci výplatu na účtu.
    • Zvýšení mzdy po skočení zkušební doby a možnost dalšího kariérního růstu.
    • Zaškolení zkušenějším zaměstnancem.
    • 50 % sleva na jídlo a sycené nápoje zdarma.
    • Stabilní práci, pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
    • Benefitní aplikaci, kterou může využívat celá tvoje rodina.
    • Dopravní dostupnost.

    Klikni na tlačítko MÁM ZÁJEM

    ... zastav se přímo na restauraci nebo nás kontaktuj prostřednictvím e-mailu:

    Pracovní náplň:

    • Obsluha zákazníků a kompletace objednávek.
    • Příprava jídla a nápojů.
    • Činnosti spojené s úklidem.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Výrobky a služby se slevou
    • Pružná pracovní doba
    • Občerstvení na pracovišti
    • Firemní akce
    • Vlastní organizace práce