Nástrojař/ka - Bor, Česká republika - Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.

    Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
    Technické pružiny SCHERDEL s.r.o. Bor, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

    • Výroba a sestavování střižných, ohýbacích a postupových nástrojů, měřících a zakládacích přípravků
    • Opravy, údržba a renovace výše uvedených nástrojů a přípravků
    • Sestavování technologických postupů při výrobě a opravách nástrojůa a přípravků
    • Provádění zkoušek nástrojů a přípravků, jejich optimalizace
    • Měření rozměrů, jakosti povrchů, geometrického tvaru a vzájemné polohy ploch nástrojů a přípravků
    • Jednoduchá administrativa

    POŽADAVKY:

    • Ukončené SŠ vzdělání s výučním listem technického směru
    • Základní orientaci v technické dokumentaci
    • Manuální zručnost, samostatnost, pečlivost
    • Zodpovědnost, spolehlivost
    • Schopnost týmové spolupráce
    • Praxe na obdobné pozici výhodou

    NABÍZÍME:

    • uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 126 let
    • možnost profesního růstu
    • závodní stravování
    • příspěvek na dopravu
    • vánoční a věrnostní prémie
    • po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

    Benefity

    • Jízdní výhody
    • Závodní stravování