Tiskař - Poděbrady, Česká republika - PEMAX PRINT,spol.s r.o.

    PEMAX PRINT,spol.s r.o.
    PEMAX PRINT,spol.s r.o. Poděbrady, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    PEMAX PRINT, spol. s r.o. patří historicky mezi přední české výrobce etiket a flexibilních obalů. Vyrábíme zejména nekonečné plastové etikety, samolepicí etikety a shrink sleeves. Naše produkty pravidelně odebírá i řada renomovaných firem z celé ČR i mimo ni. Výrobu etiket zajišťujeme od počátečního návrhu až po finální realizaci. Zakládáme si na pečlivosti a spolehlivosti. Odměnou je řada dlouhodobě spokojených zákazníků.

    A protože naši výrobu stále rozšiřujeme, hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici TISKAŘ

    POPIS POZICE
    Tiskař samostatně a komplexně pracuje za použití tiskového stroje na zakázkách vyrábějící samolepící etikety, nekonečné etikety – wrapy a smrštitelné obaly - sleevy pro významné společnosti na českém a zahraničním trhu.

    NÁPLŇ PRÁCE
    Kontrola, příprava a obsluha tiskového stroje, příprava materiálu. Kontroluje kvalitu tisku, ošetřuje a udržuje tiskový stroj.

    POŽADAVKY

    • Ukončené středoškolské vzdělání technického směru, ideálně s grafickým nebo polygrafickým zaměřením
    • Praxe na podobné pozici výhodou
    • Pozice je vhodná i pro absolventy technických oborů
    • Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a ctižádost rozvíjet se v oboru
    • Ochotu pracovat ve dvou a třísměnném provozu

    NABÍZÍME

    • Zajímavou a různorodou práci, která je vhodná i pro nezaučené
    • Práci na plný úvazek ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
    • Příjemné pracovní prostředí
    • Zaškolení samozřejmostí
    • Motivační mzdové ohodnocení na základě kvalitně odvedené práce
    • Místo výkonu Poděbrady
    • Možnost výdělku při splnění výkonostních norem až ,- Kč brutto měsíčně
    • Odměny a motivační bonusy dle kvality a množství odvedené práce
    • Možnost profesního růstu
    • Příspěvky na obědy
    • Nástup možný ihned

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)