Elektromechanik - pro zkušené i absolventy - Novy Jicin, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Novy Jicin, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledáme zručného šikovného kandidáta, klidně absolventa, který by se rád připojil do party elektrikářů v Novém Jičíně. Těšit se můžete na přátelské prostředí a zajímavé odměny.

    Popis pozice

    • Budete mít na starost plánované preventivní údržby i nárazové opravy svěřených zařízení
    • Provádět záznamy o opravách do systému
    • Provádět zapojení elektrických instalací strojů a zařízení, rozvodů budov a osvětlení

    Požadavky

    • Vyučení v oboru elektro
    • S platnou elektro vyhláškou (min. §5) - možnost i pro čertsvé absolventy
    • Samostatného, zodpovědného a spolehlivého zaměstnance
    • Schopného týmové práce
    • Zkušeného řidiče s oprávněním sk. B
    • Ochota pracovat na 3 směny (a jednu sobotu v měsíci)

    Nabízíme

    • Motivující finanční ohodnocení
    • Bonusový systém
    • Všechny přesčasy hrazeny
    • Příspěvek na dopravu
    • 5 týdnů dovolené
    • Příplatky na stravování
    • Příplatky na životní a penzijní připojištění
    • Možnost odborného a kariérního růstu
    • Pracoviště vybavená špičkovou technikou

    Požadované jazyky

    • Čeština