Servisní technik - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Náš klient se věnuje výrobě mechanismů pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad – známých pod označením vyklápěče. Tyto mechanismy jsou montovány na různé druhy vozidel sloužících k odvozu odpadů. Firemní kultura podporuje tvořivost a rozvoj zaměstnanců, což přímo přispívá k celkovému úspěchu společnosti. Firma je známá svou spolehlivostí a vynikající zákaznickou podporou, která zajišťuje, že jejich systémy jsou neustále aktualizovány a efektivní.

    Popis pozice

    • servis vyklápěcích zařízení a nástaveb pro svoz komunálního odpadu

    Požadavky

    • Dobré manuální dovednosti.
    • Vysoká míra spolehlivosti.
    • Chuť se učit a rozvíjet v oboru.

    Výhodou:

    • Řidičský průkaz skupiny B až C.
    • Certifikace pro sváření v ochranné atmosféře.
    • Znalosti v oblasti hydrauliky, pneumatiky a elektroniky.
    • Schopnost orientace v technických dokumentacích.

    Nabízíme

    • Konkurenční mzdové ohodnocení.
    • Čtvrtletní bonusy.
    • Subvencované stravování v naší firemní kantýně.
    • Nadstandardní příplatky.
    • Roční příspěvky na aktivní odpočinek (6.000,- Kč).
    • Pravidelné společenské a teambuildingové akce.

    Požadované jazyky

    • Čeština