Seřizovač vstřikolisů Valašské Meziříčí - Valasske Mezirici, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Valasske Mezirici, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background
    Popis

    Hledáme šikovného seřizovače vstřikovacích lisů

    Bydliště pro komfortní dojezd okolí Valašského Meziříčí (Hranice, Nový Jičín, Vsetín, Rožnov p. Radhoštěm atd).

    Popis pozice

    • seřizování vstřikolisů, nastavování stroje avýměna forem
    • zodpovědnost zarozjezd výroby
    • spolupráce sprocesními inženýry, údržbou akvalitou

    Požadavky

    • praxe na podobné pozici, zkušenosti se vstřikolisy, alespoň 1 rok
    • výhodou znalost ovládání strojů Demag a robotů
    • chuť se učit a zodpovědný přístup
    • jedná se o směnný provoz

    Nabízíme

    • 5 týdnů dovolené
    • stravenky
    • roční a jiné bonusy
    • přispíváme na dopravu
    • dlouhodobou práci ve stabilní rozvíjející se mezinárodní společnosti
    • odborné vzdělávání a mnoho dalšího

    Požadované jazyky

    • Čeština