Plánovač výroby s AJ - Prostějov, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Prostějov, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Máte zkušenosti s plánováním výroby, se zákaznickým servisem, nebo v nákupu a používáte AJ, neváhejte se přihlásit

    Popis pozice

    • Plánování výroby, optimalizace výrobních dávek, výrobního toku sohledem naefektivitu
    • Kontrola dodržování kvality aplnění termínů, dodávek, výroby, skladu
    • Práce sERP systémem aExcelem
    • Komunikativní AJ

    Požadavky

    • Praxe s plánováním výroby alespoň 3 roky, případně zákaznickým servisem nebo v nákupu
    • Zkušenosti z výrobní společnosti
    • Dobré organizační schopnosti, schopnost řešení problémů a aktivní přístup
    • AJ na pokročilé úrovni B2

    Nabízíme

    • Práci v perspektivní výrobní společnosti s mezinárodní působností.
    • Motivující finanční ohodnocení
    • Možnost aktivního využívání cizích jazyků a posouvat se s něm.
    • Práci na zajímavých projektech a mnoho dalšího rádi představíme na osobním pohovoru.

    Požadované jazyky

    • Čeština