Seřizovač CNC strojů - Rychnov nad Kněžnou, Česká republika - Randstad HR Solutions s.r.o.

    Randstad HR Solutions s.r.o.
    Randstad HR Solutions s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    Randstad HR Solutions s.r.o. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Jste nadšený technický typ, který uvítá stabilní zaměstnání se mzdou až Kč/měsíc? Uvítáte práci na směny, 5 týdnů dovolené, 13. mzdu, práci ve kmeni a mnoho dalšího? Pak hledáme právě vás.

    Náplň práce:
    - zodpovědnost za správnou obsluhu a seřízení CNC strojů
    - provádění údržby a výměny nástrojů na strojích a korekce programů
    - pravidelná kontrola a hodnocení kvality výrobků v souladu s předepsanými standardy
    - identifikace a řešení potenciálních problémů v průběhu výroby
    - zajišťování, že veškerá práce probíhá v souladu s předepsanými standardy a normami
    Co od vás očekáváme
    - SOU/SŠ vzdělání s technickým zaměřením (ideálně ve strojírenství nebo elektrotechnice)
    - schopnost pracovat s technickými výkresy a dokumentací
    - zkušenosti s používáním měřidel
    - schopnost práce v nepřetržitém provozu
    - samostatnost, spolehlivost a odpovědnost
    Co vám nabízíme
    - základní mzdu Kč/měsíc (bez příplatků pro absolventa) až Kč/měsíc (pro seniorní)
    - příplatek na základě dosažených výsledků
    - 13. mzdu
    - nadstandartní dovolená 5 týdnů
    - možnost čerpat placené volno v případě nemoci (2 dny "sick days")
    - finanční podpora pro zaměstnance při stravování v zaměstnanecké jídelně
    - příspěvek na penzijní připojištění
    - možnost účasti na preventivních programech a aktivitách
    - bezpečné prostředí
    - nástup možný ihned