Pracovník nočního úklidu - Brno, Česká republika - ŽS REAL, a.s.

    ŽS REAL, a.s.
    ŽS REAL, a.s. Brno, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Informace
    Do našeho Aqualandu Moravia hledáme nové brigádníky na pozici PRACOVNÍK NOČNÍHO ÚKLIDU.
    Pokud máš rád pořádek a jsi pečlivý, pak hledáme právě tebe Pročti si níže řádky a promysli si, zda do toho s námi půjdeš a my budeme rádi, když se nám ozveš na inzerát.

    Náplň práce pozice: Noční úklid

    - Úklid celého Aqualandu Moravia.
    - Práce s úklidovými prostředky.
    - Doplňování materiálu a hygienických potřeb.
    - Zajištění pořádku a čistoty svěřených prostorů.

    Režim práce pozice: od 21:00 do 05:30 a k tomu 30 minutová přestávka.
    Co od vás očekáváme
    - Zaslání životopisu, abychom tě mohli kontaktovat.
    - Odolnost vůči teplu a stresu.
    - Dlouhodobou spolupráci.
    - Možnost chodit na směny (v týdnu nebo o víkendech).
    - Plnoletost.
    Co vám nabízíme
    - Příplatky za víkendy/svátky/ práce v noci.
    - Vstup zdarma do Aqualandu Moravia pro brigádníka.
    - Autobusová doprava Brno – Aqualand Moravia a zpět zdarma.
    - 30% sleva na všechny produkty (zboží, jídlo, nápoje).
    - Firemní akce pro zaměstnance.
    - Zaměstnanecká prádelna.
    - Zaměstnanecká Chillout zóna s kuchyňkou.
    - Firemní oblečení.