Projektový manažer - Zlin, Česká republika - ZÁLESÍ a.s.

    ZÁLESÍ a.s.
    ZÁLESÍ a.s. Zlin, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Firma ZÁLESÍ a.s. se sídlem v Luhačovicích zaměstnává 530 pracovníků v 7 závodech. Firma je soukromou společností se stoprocentní účastí českého kapitálu. Společnost se může pochlubit dlouholetou tradicí, v různých podobách působí na českém a evropském trhu od roku 1953. Divize zabývající se automatizací a robotikou se zaměřuje na vývoj, konstrukci a výrobu strojních zařízení. Jedná se o montážní a testovací stroje, upínače, přípravky, výrobní linky atd... Do našeho týmu hledáme pracovníka na pozici:

    Náplň práce:

    • organizace, plánování a vedení nových projektů
    • doprovázení a řízení projektu až do dosažení cíle projektu
    • řešení kritických bodů projektů
    • práce s technickou dokumentací pro výrobu strojních součástí dle požadavků zákazníka
    • kontrola projektových rozpočtů
    • vedení projektových týmových porad
    • samostatnost, zodpovědnost, zájem o vzdělávání se na poli technologických inovací
    • ochota cestovat v rámci ČR a zahraničí.

    Co od Vás očekáváme:

    • SŠ/VŠ vzdělání (preferujeme technické)
    • zkušenosti s vedením projektů
    • zkušenosti s vedením týmu
    • schopnost využívat moderátorské techniky a techniky zpracování problémů
    • pokročilá znalost AJ
    • komunikativnost, proaktivitu a schopnost snadno řešit problémy.

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • práci ve stabilní české společnosti se sídlem v Luhačovicích
    • motivující finanční ohodnocení (základní mzda + bonusy)
    • odborné zaškolení
    • zajímavá práce v příjemném kolektivu
    • firemní benefity + 1 týden dovolené navíc po odpracovaném roce
    • pružná pracovní doba

    Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s přehledem Vaší profesní praxe spolu s motivačním dopisem.

    Benefity

    • Práce z domova
    • Dovolená navíc
    • Finanční bonusy / prémie
    • Služební auto
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na spoření / pojištění
    • Přátelské prostředí
    • Závodní stravování