Junior specialista marketingu – mezinárodní společnost - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s přátelskou a neformální atmosférou, která se zabývá obalovými materiály a sídlí v Říčanech u Prahy?

    Pozice je vhodná pro muže i ženy, kteří mají zájem se uplatnit v marketingu a ovládají angličtinu alespoň na středně pokročilé úrovni. Předchozí zkušenosti s marketingem jsou vítané, ale ne nutností. Hledáme především člověka, který se o marketing aktivně zajímá, sleduje trendy a bude přicházet s novými nápady, jak marketing ve společnosti vylepšit.

    Odměnou vám kromě fixní mzdy budou roční bonusy, 27 dní volna, flexibilní pracovní doba, příspěvky na stravování, Multisport kartu a mnoho dalšího Nástup možný ihned nebo dohodou. Kanceláře v Říčanech u Prahy.

    Popis pozice

    • budete pomáhat e-commerce manažerovi se správou webových stránek (změny textu, aktualizace promo nabídek)
    • uvítáme, když budete po zapracování přicházet svlastními nápady, jak optimalizovat SEO text
    • čeká vás i práce sonline redakčními systémy a briefing e-newsletterů
    • budete podporou manažerovi při práci sGoogle Ads, Bing a Sklik kampaněmi
    • každé ráno aktualizujete data vmarketingových a obchodních reportech na základě informací v systému
    • také budete vytvářet příspěvky na sociální sítě (FB, Linked In, Youtube)
    • písemná a telefonická komunikace vangličtině skolegy ze zahraniční centrály
    • podpora dalších marketingových aktivit

    Požadavky

    • SŠ vzdělání
    • zápal pro marketing a orientace v tomto prostředí (pojmy SEO, PPC, GA4 vám nejsou cizí)
    • minimálně středně pokročilá znalost angličtiny je třeba kvůli e-mailové komunikaci se zahraničními kolegy

    Nabízíme

    • mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností
    • roční bonus cca v hodnotě vaší mzdy
    • 25 dní dovolené
    • 2 sick days
    • flexibilní pracovní doba
    • příspěvek na stravování
    • příspěvek na Multisport kartu
    • jazykové kurzy v pracovní době
    • každý týden firemní snídaně
    • kanceláře v Říčanech u Prahy
    • velmi přátelská a uvolněná atmosféra na pracovišti
    • smlouva na HPP
    • nástup možný ihned či dohodou

    Požadované jazyky

    • Čeština