Recepce, příjem 145Kč/hod - Prague, Česká republika - LPS GUARD s.r.o.

    LPS GUARD s.r.o.
    LPS GUARD s.r.o. Prague, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Informace
    Do svého přátelského týmu přijmeme kolegy na pozici vrátný/á.

    Náplň práce:

    - Kontrola zaměstnanců při odchodu z pracoviště
    - Práce s tabletem
    - Dohled nad vykládáním a nakládáním zboží
    - Pochůzková činnost, evidence

    Směny jsou 12ti hodinové (denní/noční), pracovní tým se skládá z několika pracovníků - nejste na to sami :)

    Doprava z Prahy (Roztyly) zdarma zajištěna (nabízíme svozový autobus, který vás dopraví tam i zpět, to platí i pro případ nočních směn).
    Co od vás očekáváme
    - Čistý rejstřík trestů
    - Věk 18+
    - Zodpovědnost
    - Samostatnost
    Co vám nabízíme
    - Svozový autobus z Prahy - Roztyly zdarma ( případně doprava vlastní )
    - Volitelnost směn
    - Stabilní a přátelské pracovní prostředí
    - Denní/noční směny
    - Zálohy
    - Smlouvu na DPP, po zaučení možnost HPP