Pracovník výstupní kontroly - Zlin, Česká republika - Lead - HR Services s.r.o.

    Lead - HR Services s.r.o.
    Lead - HR Services s.r.o. Zlin, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Pro našeho klienta, stabilní českou průmyslovou kovárnu, hledáme agenturní zaměstnance na pozici Dělník v kovárně. Společnost vyrábí zápustkové výkovky z oceli v malých i velkých sériích, ze standardních i speciálních materiálů. Základ tvoří komplexně obrobené výkovky pro 4 odvětví: osobní vozy, nákladní a užitkové vozy, manipulační technika a hydraulické motory.

    Náplň práce:

    • Vizuálně kontrola výkovků.
    • Měření výkovků.
    • Balení výkovků pro expedici zákazníkům.

    Co od Vás očekáváme:

    • Manuální zručnost.
    • Dobrý zrak.
    • Pracovitost
    • PRÁCE VE ZLÍNĚ ve směnném provozu.

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • DOTOVANÉ UBYTOVÁNÍ VE ZLÍNĚ
    • Dotované závodní stravování
    • 5 týdnů dovolené
    • Týdenní výplata záloh
    • HPP

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Zálohy ze mzdy
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na ubytování
    • Přátelské prostředí
    • Závodní stravování