Pomocnice, pomocník při správcování rodinného pensionu - Ostrava, Česká republika - MARYEL s.r.o.

    MARYEL s.r.o.
    MARYEL s.r.o. Ostrava, Česká republika

    před 3 týdny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Do našeho rodinného pensionu v Krkonoších, který provozujeme již 32 let, v lokalitě Horní Mísečky,Vítkovice v Krkonoších hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici pomocnice, pomocník při správcování rodinného pensionu.

    Náplň práce:

    • Pomoc při správcování rodinného pensionu o 19 pokojích.
    • Ubytování hostů a s tím spojená administrativa, úklid, praní prádla, servírování večeří a příprava nápojů, pomoc i při úklidu pokojů
    • V době práce je nutné na pensionu přespávat.
    • Pomoc v malé restauraci (objednávky, výdej nápojů apod).

    Co od Vás očekáváme:

    • Důležité je mít rád lidi a umět se jim věnovat.
    • Výhodou bude, pokud budete umět anglický nebo německý jazyk
    • Spolehlivost
    • Čistý trestní rejstřík

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • Práce v ryze rodinném pensionu, upřímnost, bezplatné stravování a ubytování v době práce
    • Finanční bonusy / prémie
    • Nádherné prostředí a pohodoví hosté
    • Nástup
    • Dva měsíce v roce náhradní volno (duben, listopad)

    Benefity

    • Příspěvek na ubytování
    • Závodní stravování
    • Občerstvení na pracovišti