Obsluha drátové řezačky a elektroerozivní vrtačky - Bor, Česká republika - Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.

    Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
    Technické pružiny SCHERDEL s.r.o. Bor, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou

    Způsob 1. kontaktu uchazeče se zaměstnavatelem: zaslání profesního životopisu na kontaktní email.

    NÁPLŇ PRÁCE:
    o Obsluha elektroerozivních drátových řezaček Agiecharmilles CUT E600 a FI240 SLP
    o Programování strojů dle dat a výkresové dokumentace v programu Kovoprog
    o Samokontrola provedené práce

    OČEKÁVÁME:
    o Ukončené středoškolské vzdělání / učební obor z oblasti strojírenství
    o Základní znalost obsluhy / funkce elektroerozivních strojů
    o Orientaci ve výkresové dokumentaci a programech CNC strojů
    o Základní znalost programování CNC strojů
    o Technické myšlení, dobrou prostorovou představivost
    o Měření rozměrů a tvarů pomocí běžných měřidel-posuvná měřítka, mikrometry, kalibry ap.
    o Flexibilitu, schopnost týmové práce, zodpovědnost, samostatnost
    o Zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit se novým věcem

    NABÍZÍME:
    o uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let
    o možnost profesního růstu
    o závodní stravování
    o příspěvek na dopravu
    o vánoční a věrnostní prémie
    o po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

    Benefity

    • Jízdní výhody
    • Závodní stravování
    • Zvláštní prémie