Pracovník výdeje obědů Jablůnka - Vsetin, Česká republika - Baltaci Atrium s.r.o.

    Baltaci Atrium s.r.o.
    Baltaci Atrium s.r.o. Vsetin, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Zkrácený
    Popis

    Informace
    Skupina Baltaci působí ve Zlínském regionu jako významný provozovatel několika hotelů, restaurací a cateringového centra. Neustále se rozšiřujeme, a proto hledáme pracovníka pro výdej obědů do jídelny společnosti Kayaku Vsetín - Jablůnka.

    Náplň práce:

    •Příjem, příprava a výdej pokrmů

    •Příprava smažených pokrmů

    •Úklid pracovního prostředí

    •Udržování pracovního vybavení a prostředí v bezchybném stavu

    •Dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
    Co od vás očekáváme

    •Zvládnutí příjmu uvařených pokrmů a jejich výdej

    •Proaktivní přístup a smysl pro zodpovědnost a týmový duch

    •Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
    Co vám nabízíme

    •Pracovní dobu od pondělí do pátku na ranní směnu

    •Zkrácený 6hodinový úvazek

    •Volné víkendy a státní svátky

    •Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící na trhu gastronomie a hotelnictví již řadu let

    •Firemní stravování a benefity skupiny