Seřizovač - Bor, Česká republika - Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.

    Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
    Technické pružiny SCHERDEL s.r.o. Bor, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Místo výkonu práce: Vysočany 54, Bor u Tachova

    NÁPLŇ PRÁCE:

    • seřizování výrobních zařízení dle výkresové dokumentace,
    • průběžná kontrola výrobků a případná úprava nastavení stroje,
    • zaučování kovodělníků do obsluhy strojů vč. pravidel bezpečnosti práce,
    • zodpovědnost za kvalitu vyrobených produktů,

    - na některých odděleních také: zajišťování potřebného materiálu pro výrobu + dodržování plánu výroby dle stanovených priorit

    POŽADAVKY:

    • Ukončené středoškolské vzdělání (výuční list/maturita)
    • Ideálně technické vzdělání (mechanik)
    • Manuální zručnost, částečná práce na PC
    • Základní matematické znalosti
    • Čtení výkresové dokumentace
    • Zacházení s měřidly
    • Schopnost týmové práce a aktivní komunikace
    • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, proaktivní přístup
    • Zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit se nové věci

    NABÍZÍME:

    • uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let
    • možnost profesního růstu
    • závodní stravování
    • příspěvek na dopravu
    • vánoční a věrnostní prémie
    • po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

    Benefity

    • Jízdní výhody
    • Závodní stravování
    • Zvláštní prémie