Potravinářství – Specialista - Tabor, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Tabor, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Pro zavádění nových produktů a technologických postupů do potravinářské výroby hledáme nového kolegu / kolegyni (R&D).

    Popis pozice

    • Zavádění nových technologických postupů a produktů do výroby
    • Kontrola dodržování výrobních postupů
    • Účast přivývoji a inovaci nových nástrojů výroby
    • Vývoj a testování nových receptur
    • Spolupráce a komunikace s ostatními výrobními závody v zahraničí při zavádění nových technologických procesů a standardů

    Požadavky

    • VŠ vzdělání chemického nebo potravinářského směru - vhodné i pro absolventy s určitou školní praxí
    • Zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje
    • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B2)
    • Pečlivost a proaktivní přístup k práci, analytické schopnosti
    • Znalost MS Office
    • Ochota občasného cestování do zahraničí

    Nabízíme

    • Stabilitu zaměstnání nadnárodní výrobní společnosti
    • Motivační platové ohodnocení + roční bonus
    • Osobitý přístup a možnosti realizace
    • Průběžné odborné vzdělávání
    • Flexibilitu pracovní doby
    • 5 týdnů dovolené
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Firemní akce
    • Smlouva na dobu neurčitou

    Požadované jazyky

    • Čeština