Expedice (vazač, jeřábník) - Vrdy, Česká republika - GOLDBECK Prefabeton s.r.o.

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. Vrdy, Česká republika

    před 2 týdny

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o. background
    Popis

    Popis pozice

    Každodenní činností naší expedice je naskladňování a včasné vyskladňování vyrobených prvků na dopravní prostředky. V expedičních týmech jsou nezbytnou součástí vazači, kteří zodpovídají například za správné uvázání břemene na zvedací prostředek, a jeřábníci, kteří prvky skládají dle plánu na návěsy nebo vagóny.
    Naši kolegové z týmu expedice připravili pro nováčky tréninkový plán, díky kterému je vysvětlování postupů a procesů výrazně jednodušší.
    V naší firmě vyrábíme betonové prefabrikáty, jejichž hmotnost čítá několik tun. Proto je u nás bezpečnost práce vždy na prvním místě.

    Náplň práce

    Obsluha mostových jeřábů
    Ukládání výrobků do skladových pozic
    Nakládání výrobků na vlak a kamion

    Požadavky a předpoklady

    Ochota pracovat v třísměnném provozu
    Pracovitost, zodpovědnost
    Vhodné pro absolventy

    Nabízíme

    Práce na hlavní pracovní poměr
    Nástupní mzda Kč
    Mzdové ohodnocení až Kč (mzda, os. ohodnocení, příplatky)
    Půlroční firemní bonus – ročně Kč
    Odměny k životním a pracovním výročím
    Dotované stravování
    25 dní dovolené
    Stabilita a zázemí nadnárodního koncernu Goldbeck

    Místo výkonu práce

    GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Chrudimská 42, Vrdy

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Závodní stravování
    • Dovolená 5 týdnů