Poradce/kyně prodeje - Brno, Česká republika - PROFIMED s.r.o.

    PROFIMED s.r.o.
    PROFIMED s.r.o. Brno, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Kdo jsme?

    PROFIMED, úspěšná ryze česká společnost s historií, na trhu jsme již 27 let. Lídr v dentální péči a špička v oblasti péče o zdraví. Specializovaný maloobchod a velkoobchod s pomůckami ústní hygieny, kosmetikou, dětskou a mateřskou péčí a doplňky stravy. Zastupujeme více než 20 globálních značek a desítky menších značek a produktů, které prodáváme v síti našich prodejen, v lékárnách, zubních ordinacích a řetězcích. Provozujeme také E-shop. To vše na 4 trzích – v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.

    Koho hledáme?

    Poradce/kyni prodeje, vstřícného a milého člověka do našich krásných prodejen v Brně, kterého naplňuje komunikace s lidmi a chápe potřeby zákazníka. My v PROFIMED, se nepovažujeme jen za prodejce, ale za rádce, který vychovává, pomáhá.

    Vaše pracovní náplň

    • Prodej zboží, péče o zákazníky a profesionální poradenství v našich krásných prodejnách v Praze
    • Práce s PC (příjem zboží, e-mail)
    • Příprava objednávek z E-shopu
    • Účast na pravidelných inventurách
    • Udržování pořádku a čistoty na prodejně

    Váš profil

    • Práce s počítačem je pro vás hračka (pokladna, objednávka, příjemka, e-mail)
    • Jste člověkem, který o sebe rád pečuje, sleduje a testuje kosmetické trendy, zajímá se o své zdraví, zbytek vás rádi naučíme
    • Přátelský přístup k zákazníkovi a úsměv na tváři
    • Ochota pracovat v režimu krátký dlouhý týden
    • Můžeme se na vás spolehnout

    Co Vám nabízíme

    • Pracovní smlouva na HPP
    • Každý měsíc produkty zdarma v hodnotě až 1.000 Kč
    • Máte možnost ovlivnit výši své mzdy, nabízíme % z obratu
    • Krásné a důstojné pracovní prostředí a zázemí, kde se můžou zaměstnanci posadit
    • Všechno vás v klidu naučíme, máme systém nástupního i periodického vzdělávání, které zvyšuje vaši kvalifikaci
    • Pracovní oblečení ZDARMA
    • Nemyslíme jenom na sebe, podporujeme charitativní projekty a nadace

    Nástup je možný ihned.

    V případě vašeho zájmu nám zašlete svůj životopis s fotografií a připojte i pár slov o tom proč vás právě PROFIMED zaujal.

    Těšíme se na Vás

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
    • Práce s PC - dodejka, objednávka, email
    • Práce s PC - internet a elektronická pošta

    Požadované jazyky

    • Čeština (aktivní) — výborná

    Benefity

    • Provize z prodeje
    • Výrobky a služby se slevou
    • Vzdělávací kurzy a školení