Řidič C+E Česko - Znojmo, Česká republika - PSOTA transport s.r.o.

    PSOTA transport s.r.o.
    PSOTA transport s.r.o. Znojmo, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Jsme dopravní firma s více než 30 letou historií a s vlastním zázemím. Specializujeme se na mezinárodní plachtovou dopravu.

    Aktuálně hledáme nové kolegy Šoféry na pozici Řidič MKD. Naše společnost se zabývá přepravou automotive, stavebních materiálů, hygieny, a vlastně všechno co se pod plachtu vleze. Naše portfolio zákazníku je široké a proto máme možnosti nabízet i řidičům z vícero druhů práce. Řidičům se snažíme práci přiřazovat dle oboustranné dohody. Vše záleží na domluvě.

    Co požadujeme:

    • min. 1 rok praxe
    • řidičský průkaz skupiny C+E
    • platný profesní průkaz, digitální kartu do tachografu
    • dopravně psychologické vyšetření
    • samostatnost a spolehlivost
    • trestní bezúhonnost

    Co nabízíme:

    • jistotu a zázemí silné a stabilní dopravní společnosti
    • vlastní servis, vlastní myčka, vlastní čerpací stanice, místnost pro řidiče,
    • výplata vždy v termínu
    • dispečinkové zázemí
    • motivující finanční ohodnocení
    • odměňovací systém
    • vánoční odměny
    • odměna za nového kolegu (znáte někoho kdo by u nás mohl pracovat, doporučte nám ho)
    • parkování je možné ve Znojmě, Hodoníně a v Jihlavě proto bychom rádi řidiče z okolí

    Co Vás čeká:

    • stabilní opakující se přepravy mezi CZ- AT -CZ ( převážně okolí Prahy a Vídně)
    • nejedná se o paletovou výměnu
    • řidič je v týdnu doma (někdy i každý den)
    • víkendy volné
    • vozový park se skládá z vozidel SCANIA a MB a návěsové techniky KOGEL a KRONE
    • každý řidič má vlastní soupravu

    Požadavky

    • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
    • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
    • Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Jízdní výhody